Запитання : Де купити віддушку для побутової хімії?

Купити віддушки для побутової хімії ви можете в компанії "Флоресанс-Парфюм". Ми є провідним та ексклюзивним постачальником в Україні якісної парфюмерної сировини від французької фірми "Floressence" та німецької фірми "Vogele".

Віддушки для побутової хімії стали частиною повсякденного життя, і внутрішній ринок ароматів продовжує активно реагувати на зростаючий попит з боку споживачів. Усвідомлюючи важливість цього, наш відділ розвитку шукає нові аромати, які враховують споживчий попит.

Розробка нових "пірамід запахів" віддушок також є важливою частиною нашої роботи. Наші аромати постійно випробовуються на стабільність в середовищах, для яких вони призначені.

Вся продукція, що постачається ТОВ «Флоресанс-Парфюм» сертифікована в країні виробника та в Україні. Використовуючи новітні досягнення науки, виробники випускають парфумерну сировину безпечну для використання людиною.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

Чи можуть натуральні ефірні олії замінити парфуми?

07 грудня 2021 в 15:32
 

Мабуть, не тільки любителі приємних ароматів замислювалися над тим чи можна замінити парфуми на щось корисне і те, що приносить користь здоров'ю, а й великі та малі компанії, які створюють неповторні парфумерні аромати замислювалися…

 
 

Натуральні ефірні олії - які  їх цілющі властивості для організму?

25 листопада 2021 в 13:49
 

Більшість лікарських рослин містять у собі якісні ефірні олії. Цілющу їхню дію люди зрозуміли з найдавніших часів. Уже наскельні малюнки у французьких печерах, намальовані 20 тисяч років тому, демонструють, як застосовувати…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create