Запитання : Де купити сертифіковані ефірні олії в Україні?

Вся продукція, що реалізується на ринок "Флоресанс-Парфюм" сертифікована в країні виробника та в Україні. Використовуючи новітні досягнення науки, виробники випускають парфумерну сировину безпечну для використання людиною. Сировина, яку пропонує наша компаніяпроходить державну санітарно-епідеміологічну експертизу в МОЗ України і відповідає всім встановленим медичним критеріям безпеки.Спектр жирних олій та ефірних олій, що постачається німецьким заводом «Joh.Vögele KG», настільки ж багатий як сама природа. Компанія отримує сировину з усіх континентів і вегетаційних зон. При виборі матеріалу на заводі переслідують мету надати максимально високу якість. Незалежно звідки надходять масла, з яких кліматичних умов, вони піддаються експертизі та аналізу. Завдяки наявності сучасної лабораторії компанія в змозі застосувати надзвичайно строгі критерії оцінки.

У компанії ви можети купити віддушки та олії зі складу більше ніж 300 найменувань, що задовольнять вподобання найвимогливіших клієнтів. Постійний контроль якості, низький відсоток уведення, а також всебічна технічна та інформаційна підтримка роблять нашу продукцію цікавою для провідних виробників парфумерно-косметичного ринку України.

 

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Статті компанії

Чи можуть натуральні ефірні олії замінити парфуми?

07 грудня 2021 в 15:32
 

Мабуть, не тільки любителі приємних ароматів замислювалися над тим чи можна замінити парфуми на щось корисне і те, що приносить користь здоров'ю, а й великі та малі компанії, які створюють неповторні парфумерні аромати замислювалися…

 
 

Натуральні ефірні олії - які  їх цілющі властивості для організму?

25 листопада 2021 в 13:49
 

Більшість лікарських рослин містять у собі якісні ефірні олії. Цілющу їхню дію люди зрозуміли з найдавніших часів. Уже наскельні малюнки у французьких печерах, намальовані 20 тисяч років тому, демонструють, як застосовувати…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create